Karrier

Magyarországon a nyugati országrészben dinamikusan növekedő vállalat vagyunk. 2022-től 10 éven keresztül társaságunk biztosítja Szombathely Megyei Jogú Város helyi közösségi közlekedését. A szolgáltatást biztosító csapat kialakításához keressük új kollégáinkat.

(8 órás teljes, vagy 4 órás részmunkaidős állás)

Autóbuszvezető

Milyen feltételeknek kell megfelelned az állás elnyeréséhez:

„D” kategóriás jogosítvány;
GKI kártya;
PÁV II. alkalmasság;
Betöltött 21. életév;
Legalább 8 általános iskolai végzettség;
Magas felelősségtudat és előrelátó vezetési stílus, pontosság és megbízhatóság;
Ápolt megjelenés;
Megfelelő kommunikációs készség és csapatmunkára való alkalmasság;
Rugalmasság; hajlandóság éjszakai és hétvégi munkavégzésre;

A szakmai tapasztalat nem elvárás, ha pályakezdő vagy és tapasztalatot szereznél, szívesen várunk

Miről szólnak a munkanapok:

Utasok biztonságos, pontos szállítása;
Információadás a menetrendekről, csatlakozásokról és tarifákról, valamint előre nem tervezett körülményekről;
Rászoruló és mozgáskorlátozott utasok támogatása;
Menetjegy-értékesítés, elszámolás;
Adminisztrációs feladatok ellátása.

Amennyiben a fentiek alapján el tudod képzelni magad a pozícióban, mi a következőket kínáljuk neked:

Új Mercedes-Benz városi autóbuszok;
Stabil háttérrel rendelkező munkahely, hosszú távú munkavégzés lehetősége;
Versenyképes, teljes mértékben bejelentett bér;
Kiszámítható, átlátható bérrendszer;
Cafeteria juttatás (SZÉP kártya);
Előre meghatározott feltételek teljesülése esetén éves prémium;
Munkaidő-beosztás vezénylés szerint, előre tervezhetően;
Lehetőséget biztosítunk részmunkaidős munkavégzésre;
Egyéni megállapodás keretében lakhatási támogatás;
Túlóra lehetőség;
Formaruha;
Munkába lépés megállapodás szerint.

Hogyan jelentkezhetsz az állásra:

További információkért keresd Szántó-Holló Csaba HR menedzsert a 20/266-4967-es telefon-számon, vagy küldd el jelentkezésed a csszanto@blaguss-agora.hu e-mail címre!

„Nem a legnagyobbak, hanem a legjobbak szeretnénk lenni!”

Garázsmester

  • Középfokú, szakirányú végzettség;
  • B és D kategóriás jogosítvány, GKI kártya, digitális tachográf kártya;
  • Felhasználói szintű Office ismeret;
  • Jó kommunikációs készség és csapatmunkára való alkalmasság;
  • Pontosság és megbízhatóság, rugalmasság;
  • Hajlandóság éjszakai munkavégzésre.

  • Autóbuszok kiadása szolgálatkezdéskor, autóbuszok átvétele szolgálatvégzéskor;
  • Autóbuszok tankolása, külső mosása;
  • Autóbuszok mozgatása;
  • Autóbuszok telephelyi parkolása a következő napi kiadásnak megfelelően;
  • Kisebb javítások elvégzése, autóbuszok karbantartása, javítókönyvek napi vezetése, ellenőrzése;
  • Műszaki mentésben való részvétel;
  • Takarító szolgálat munkájának ellenőrzése.

  • Stabil háttérrel rendelkező munkahely, hosszú távú munkavégzés lehetősége;
  • Versenyképes, bejelentett bér;
  • Cafeteria juttatás (SZÉP kártya);
  • Munkába lépés 2021. december hónapban, vagy megállapodás szerint.